זימון תורים באתר doctorim

תקופת ההיריון בעבור נשים וגם בעבור בני ובנות זוגן, היא אחת התקופות היותר מרגשות בחיים. מדובר בזמן המוקדש כולו להתרגשות ולציפיות, להכנה לוגיסטית לקראת התינוק או התינוקת שיגיעו ממש בקרוב וימלאו את הבית בהרבה אור וכמובן לסדרת בדיקות ומעקב שיבטיחו כי העובר מתפתח בצורה תקינה ועל מנת להתכונן ללידה עד כמה שרק ניתן. אחת למספר הריונות, מתגלה אצל האישה או אצל העובר גורם כלשהו המגדיר את ההיריון כהריון בסיכון, מה שמצריך מעקב צמוד יותר ובמקרים מסוימים גם תקופת מנוחה ממושכת בבית. במצב כזה, ישנן בדיקות מורכבות ורבות יותר וחשוב מאד להקפיד ולעבור את כולן בזמן על מנת שלא לסכן את העובר או את האם חלילה. אם כך, בואי ננסה להבין מהי הדרך האידיאלית לקבוע את התורים לרופאים השונים במצב הזה.

זימון וניהול בדיקות ומעקב שוטף באינטרנט

לרוב הריון בסיכון ילווה מרגע הגדרתו כך על ידי רופא מומחה המתמחה בהריונות מהסוג הזה, והוא זה שיפנה לבדיקות נוספות ספציפיות לפי כל מקרה פרטני. זימון תורים באתר doctorim מאפשר להגיע בקלות לרופאים שונים על פי הקטגוריה הרצויה וניתן למצוא שם מגוון רחב של רופאים מומחים להריון בסיכון. כך תוכלי למצוא בקלות רופא שמתאים לך, ששמעת עליו דברים טובים, שנמצא קרוב לאזור מגורייך וכמובן כזה שיהיה זמין בעבורך בהקדם ולקבוע בקלות תור לניהול ההיריון בסיכון.

דרך קופת החולים

לרוב החבילות הבסיסיות לליווי הריון של קופות החולים הן מספקות דין, אך במקרים של הריון הסיכון הן בהחלט לא כוללות את כל הבדיקות והמעקבים. עם זאת, מי שמעדיפה להסתמך על השירותים הניתנים במסגרת הביטוח הרפואי בהחלט יכולה לעשות את זה וניתן לקבוע תור ישירות דרך הקופות. שימי לב, אם מדובר בהריון הסיכון נמוך או כזה הנובע ממצבים רפואיים נפוצים ומוכרים, זה בהחלט בסדר ללכת על קופות החולים השונות, אך במקרים בהם מדובר בסיבוכים נדירים, שווה לחפש רופאים מומחים המכירים את המצבים הללו ויודעים לתת את המענה המקיף והמקצועי ביותר.

היעזרי במשפחה ובחברים

זכרי – הריון בסיכון הוא לא דבר מה שיש להקל בו ראש ואת בהחלט לא רוצה לסכן את הבריאות שלך או של העובר שגדל ומתפתח אצלך ברחם. לכן, אם את מכירה את עצמך כאחת כזאת ששוכחת לקבוע סידורים חשובים ונוטה לשכוח תורים ולהימנע משיחות לרופאים ומרפאות, מני אדם קרוב שיהיה אמון על הדברים. בין אם זה בן או בת זוגך, חברה טובה, אחות או אמא, חשוב לוודא כך או אחרת כי המעקב אחרי הריון בסיכון יתבצע כסדרו ותבצעי את כל הבדיקות הדרושות להיריון ולא מומלץ כלל לזלזל בכך.

לסיכום, זכרי כי היום יש לא מעט אופציות טובות ונוחות לניהול הריון בסיכון, ואם תקפידי לעשות את זה סביר להניח שהכל יעבור בשלום.