בר פירות לאירועים

בשעה טובה נולד תינוק חדש במשפחה, ועכשיו הגיע הזמן להפיק את אירוע הברית. כיצד תוכלו להפיק בעצמכם אירוע ייחודי ובלתי נשכח? ובכן, אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים לצורך ארגון והפקה של אירוע ברית.

כך תפיקו אירוע ברית מילה ייחודי ובלתי נשכח – במינימום מאמץ

אירוע ברית המילה הוא אירוע מרגש אך רציני ובעל חשיבות עצומה בעבורכם. כל הורה רוצה להפיק את האירוע המיוחד ביותר, וזאת בשל העובדה כי היום ניתן לראות כיצד האירועים הופכים כמעט זהים האחד לשני מבחינת תמהיל האירוע. בכדי שתוכלו להפיק אירוע מיוחד ובלתי נשכח, מומלץ לחשוב היטב על האטרקציות אותן תשלבו באירוע עצמו. כך לדוגמא, תוכלו להזמין מחברת "פרי הדמיון" בר פירות לאירועים בהתאמה אישית עם מיתוג של האירוע שלכם, ובכך לספק לאורחים וגם לכם פן קולינרי מדויק אך גם קליל ומותאם לאירוע ברית. נוסף לכך, מומלץ ליצור קשר עם ספקים בעלי המלצות אשר באמצעותם תוכלו להפיק את האירוע מא' ועד ת', כאשר נושא המיתוג מהווה את הדרך הטובה ביותר לבלוט ואף לרגש.

מיתוג ייחודי במינימום מאמץ

על מנת שתוכלו להעניק לאירוע שלכם נופך אישי וייחודי, מומלץ להזמין מראש דרך חנות בעלת המלצות אביזרים לטובת מיתוג האירוע. בין האביזרים אותם ניתן לרכוש: בלון ממותג עם שם התינוק בצבעים של תכלת או לבן, מדבקות אותן ניתן להדביק על גבי הכוסות כמו גם עמדת צילום ייחודית המעוצבת בסגנון אישי ותואם את קונספט האירוע, כמו למשל עמדת צילום עם פרחים בצבע כחול ולבן בשילוב של דוב לבן או כחול.  שימו לב כי הקונספט של האירוע חייב להיות הומוגני מבחינת הצבעים, ולכן אם אתם מחליטים למתג את האירוע בצבע תכלת לדוגמא – היצמדו לצבעים דומים בגוונים של כחול, כך שהאורחים שלכם מקבלים גם פן חזותי בולט וגם מיתוג יפהפייה המושך את העין.

קבלת השראה לצורך הפגנת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא

דרך הרשתות החברתיות ניתן לקבל השראה לגבי עיצוב והפקה של אירועי ברית והולדת הבן. ככל שתהיו יצירתיים יותר, כך תוכלו להפיק את האירוע באופן המשקף את טעמכם האישי – עם טוויסט נחמד בדמות אטרקציה כמו שולחן קינוחים מעוצב או קיר צילום ייחודי לטובת האורחים. זכרו כי בסופו של דבר מדובר באירוע של פעם בחיים, ולכן מומלץ להשקיע זמן כמו גם לקחת איתכם צוות מקצועי כמו מפיק אירועים, במידה ואתם מתכננים אירוע בסדר גודל של 300-500 אורחים.

באמצעות אנשי מקצוע תוכלו להפיק אירוע מושלם ובלתי נשכח – בחיק המשפחה וכמובן הרך הנולד אשר יקבל בבגרותו מזכרת יפהפייה ובלתי נשכחת מאירוע מושקע שבו ניכר כי הושקעה מחשבה מעמיקה על כל פרט, מהקטן ועד הגדול.